Dom całoroczny z basenem wewnątrz

Gościniec Wierzbowianka – O nas

Jesteśmy entuzjastami mazurskiej przyrody i słowiańskiej gościnności, dlatego od ponad 10 lat dzielimy się naszą pasją z innymi. Prowadzenie Gościńca Wierzbowianka stało się dla nas stylem życia, któremu bez reszty się poświęcamy.

Czym jest nasz domek nad jeziorem? Dla nas to dom, który w czasie wypoczynku naszych Gości staje się także ich domem. To miejsce, w którym tworzą się wspomnienia, a te zostają w nas do końca życia. Przygoda z domem na Mazurach zaczyna się od bezmiaru wrażeń zmysłowych. To tutaj rozpieszczają nas poranny zapach zroszonej trawy, aromat kwiatów w upalne popołudnie, codzienna pobudka w asyście śpiewu ptaków, malownicze zachody słońca skąpanego w jeziorze Wierzbowskim.

Możesz tego wszystkiego doświadczyć, jeśli tylko zechcesz przekroczyć próg naszego domku z basenem. Zapraszamy do wspólnego celebrowania każdej chwili. W Gościńcu Wierzbowianka znajdziesz wreszcie czas dla siebie, rodziny i przyjaciół. Stworzyliśmy to miejsce, po to, by na nowo łączyło ludzi, tworzyło wspólną historię wpisaną w malownicze, sielskie krajobrazy Mazur. Pikniki, spływy, kąpiele w jeziorze, relaks w saunie, czy pływanie w krytym basenie to tylko nieliczne z dostępnych atrakcji.

Domek na Mazurach z własną linią brzegową

Nasz domek z basenem ma własną linie brzegową, bezpośrednio graniczy z jeziorem Wierzbowskim. Z okien gościńca roztacza się czarujący widok pobliskiego lasu i łąk. Właśnie takie położenie daje możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu, proponujemy wędkowanie, spływy kajakowe, lekcje jazdy konnej, piesze wędrówki czy rowerowe przejażdżki. Dzięki mnogości atrakcji każde spotkanie, czy impreza będą niezapomniane: spotkania firmowe, integracyjne, rodzinne wakacje czy spotkania z przyjaciółmi, wieczór kawalerski lub panieński. Scenariusz dobrej zabawy napisze się sam!

Jak nas oceniają

Niezmiernie cieszy nas, iż wielu spośród naszych gości co roku powraca do naszego domku z basenem. Jesteśmy dumni, że wśród opinii na nasz temat znajdują się same pozytywne komentarze. Nie ukrywamy, że każdy głos zadowolenia z pobytu w Gościńcu Wierzbowianka motywuje nas do dalszych starań i jeszcze większego zaangażowania w pracę.

Zapraszamy do wczytania się w opinie naszych gości.

Booking - Ocena Gościńca Wierzbowianka
Facebook - Ocena Gościńca Wierzbowianka
Booking - Ocena Gościńca Wierzbowianka

Wymarzony wypoczynek w domu nad jeziorem na mazurach

covid-19 free zone - link